Nejčastější dotazy

ohledně focení

Milé dámy, protože většina z Vás nejste žádné profesionální modelky, ale holky jako my, co touží po krásných fotkách, rádi Vám odpovíme na to, co Vás nejvíce zajímá. Nejlepší je malá konzultace telefonicky před focením, přeci jen, kdybyste si chtěla něco upřesnit, tak abyste se co nejlépe cítila a fotky stály za to.

Kdo je v ateliéru při focení přítomen a kde ateliér je?

U focení jsme pouze my - ženy (fotografka, vizážistka), takže žádný stud, rozhýbeme každou stydlivku. Nejdříve si dáme kávičku, poklábosíme jaké jsou představy a začneme se stilingem a make-upem. Jakmile zjistíte, že vypadáte skvěle, trošičku z Vás spadne nervozita, dáváme zahřívací kolo :-) Pokaždé, když milé dámy odchází, slýcháme větu: "Kdybych to věděla dřív, že to bude takhle v pohodě, už bych se objednala dávno!"

Ateliér se nachází v Jablonci nad Nisou, vchod přes prodejnu bižuterie Arcon Bijoux.
Budete žasnout, jaké krásné šperky máme k zapůjčení, mrkněte www.arconbijoux.cz

Co si mám vzít s sebou, můžu mít make-up?

Na focení je ideální přijít nenalíčená, pleť je odpočinutá a make-up je potom dokonalý. Pokud byste se necítila jít bez make-upu, alespoň vynechejte řasy. Omytá hlava je základ, vlasy se krásně lesknou. Nejlépe ráno, z večera už bývají mastné. Naše vizážistky si s Vaším účesem poradí, ale pokud příjdete rovnou od kadeřnice, je to velké plus, zéjména u krátkých vlasů. Na dlouhé vlasy jsme experti.

Hezky také vypadají nalakované nehty na rukou i nohou v červené nebo růžové barvě. Nezapomeňte si depilovat tělo a upravit obočí. Hlavně tělíčko večer a ráno důkladně promažte tělovým mlékem. S pletí je jasné, že zázraky musíme udělat my - retuší. Dodržujte pitný režim - pleť je pak svěží a nepůsobí unaveně. Stává se dost často, že nervozitou naskočí opar, nemusíte se obávat, všechny opary jsme krásně vyretušovaly :-) Co vůbec není na škodu, když si s sebou vezmete svoje oblíbené cd nebo si vzpomenete na pěknou písničku, kterou Vám přes youtube pustíme:-) Lépe se uvolníte, budete mít radost.

S sebou si vemte všechny oblíbené hadříky a botky, v kterých se budete chtít vyfotit. Pokud budete chtít využít modely od nás, máme jich k zapůjčení hodně. Nezapomeňte, čím odvážnější modely, tím zajímavější fotky. Takže nezapomeňte na pěkné prádélko, košilky, podvazky, korzety, šperky, lodičky a vše, co dělá ženu ženou. Nezoufejte, i toto máme. Pod naše spodní prádlo si vezmete z hygienických důvodů malé tanga, nejlépe tělové barvy. Pokud je nevlastníte, máme nové za 45 Kč, ty si pak odnesete domů.

Kdy budou fotky hotové a co s nepoužitými záběry?

Po skončení focení společně u nás v ateliéru vybereme ty nejhezčí fotografie a probereme možné úpravy a retuše.
Snažíme se do 1 týdne Vámi vybrané fotky upravit, vyretušovat a vyvolat.
Nepoužitý materiál po dokončení finální retuše a vyvolání smažeme. Každá další fotka (upravená) nad rámec balíčku je za pouhých 200 Kč.

Co když neumím pózovat a tvářit se?

Tak z toho strach opravdu nemáme. Skoro každá žena neví co s rukama a nohama. Nebojte se, my Vám všechno ukážeme a poradíme , tak aby záběry byly co nejhezčí.

Kdy platím?

Platí se v den focení - hotovost dle platného ceníku. Nezapomeňte, pokud fotky budete přikupovat něco navíc :-)

Beauty Salon

Krásná a odpočinutá pleť ze salónu Beauty Markéta Hellerová. Pokud nemáte vlastní kosmetičku je velké plus před focením nechat si zregenerovat a vyčistit pleť. Více...

Máte ještě pochybnosti o tom, že byste to nezvládla?
Pokud ano, napište nebo se k nám vydejte na malou konzultaci :-)
Rádi Vás uvítáme !

Odhoďte stud a přijďte si k nám užít, budete mít na co vzpomínat! Krásné fotografie věnujte manželovi, kamarádkám, dětem a třeba i jednou vnoučatům :)

Těším se na Vás!
fotografka Jana Kyselová

Proč zvolit právě náš ateliér
Bezkonkurenční cena
Profesionální přístup
Ryze
ženský tým
Příjemné
prostředí
Umělecký
duch